Collection: Dough Kits

Have fun creating with our dough kits!
11 products
  • Dough Favor Jars!
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Construction Dough Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mermaid Dough Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Space Dough Kit!
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dinosaur Dough Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snowman Dough Jar
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Valentine Dough Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Farm Dough Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Valentine classroom favors
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Valentine’s Love Bug Favor Jar
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Junebug Learning Kits Gift Card
    Regular price
    from $15.00
    Sale price
    from $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out